III Krajową Wystawę Użytkowych Psów Ras Myśliwskich - 2018

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Bytomiu wraz z Organizatorem IX Edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting 2018 w Sosnowcu ma przyjemność zaprosić na III Krajową Wystawę Użytkowych Psów Ras Myśliwskich.
Wystawa odbędzie się podczas trwania Targów w sobotę 17 marca i jak co roku stanowić będzie jedną z głównych atrakcji dla zwiedzających oraz wystawców z całej Polski i Europy.


Zadaniem Wystawy jest szeroko pojęta popularyzacja kynologii łowieckiej zarówno wśród myśliwych, jak i osób nie związanych z wykonywaniem polowań. Jest to jedyna tego typu Wystawa w Polsce.

Warunkiem udziału jest posiadanie przez psa Certyfikatu Użytkowości – Working Class Certificate (WCC) otrzymanego na podstawie wyników uzyskanych w konkursach pracy psów myśliwskich.

Od tego roku nowa formuła Wystawy dopuszcza zgłoszenia nie tylko w klasie użytkowej lecz również w klasach młodzieży, otwartej, championów i weteranów z dołączonym ww Certyfikatem.


Ilość zgłoszeń nie powinna przekroczyć 100.

Serdecznie zachęcamy do udziału gdyż oprócz tradycyjnych dyplomów i pucharów wzorem lat ubiegłych organizatorzy przewidują bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe, a Zwycięzcy Ras będą mieli możliwość zaprezentować się na głównej arenie uczestnikom Targów.

Wezmą również udział w Prezentacji Psów Myśliwskich wyborze Championa Publiczności EXPOHunting 2018.


Zaproszenie do sędziowania przyjęli Międzynarodowi Sędziowie Kynologiczni Pani Ewa Pyrchała i Pan Aleksander Skrzyński.


Szczegółowe informacje już niebawem na stronie www.zkwpbytom.pl
W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy!

Script logo